AK Parti Kars Milletvekillerinin Başsağlığı Mesajı

aa

Ak Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Ahmet Arslan, Manisa’nın Soma İlçesi’nde yaşan maden faciasında hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundular.

Ak Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Ahmet Arslan, ortak mesaj yayımladılar.

Milletvekilleri Kılıç ile Arslan, yayımladıkları ortak mesajda; “13 Mayıs Salı günü Soma’da meydana gelen maden faciası haberini büyük bir teessürle öğrendik. Hayatını kaybeden 284 kardeşimizin acısı bir ateş gibi millet olarak bağrımıza düştü. Zira, Millet olarak biriz, bütünüz, bir vücut gibiyiz. Vücudun bir tarafına gelen acı bütün vücudu müteessir eder” dediler.

Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Ahmet Arslan, mesajlarında şu ifadelere yer verdiler:

“Rızkını kazanmak için toprağın derinliklerinde ter döken emektar kardeşlerimizin acısı, 76 milyon insanımızı derinden sarstı. Kadim bir kültüre sahip olan bir millet olarak, bu gün bizim için acıları paylaşıp yaraları sarma günüdür. Elbette bizim için ölüm bir yokluk değil, rahmeti sonsuz Rabbimize kavuşmak üzere ebedi aleme bir intikaldir. Ebediyete uğurladığımız kardeşlerimizin, aramızdan böylesi acı bir hadiseyle ayrılmalarına hüzünlendik. Millet olarak dualarımız onlarladır. Rabbimizden bu kardeşlerimize rahmet ve cennette şehitler zümresine dahil olmalarını niyaz ediyoruz. Allah’tan milletimize bir daha böyle bir acı yaşatmamasını temenni ediyoruz. Bu kardeşlerimizin yakınlarına sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.