AK Parti İl Teşkilatı Gazetecilerle Yemekte Bir Araya Geldi

dfg

AK Parti İl Teşkilatı “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yerel ve ulusal basın temsilcilerini konuk etti.

AK Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Buluş, İl Başkanı Abdulcabbar Baştemur ve AK Parti yönetimi “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla yerel ve ulusal gazetecilerin gününü kutlayarak öğle yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Adayı Av. Mustafa Buluş, iletişimin en temel taşlarından biri olan basının, toplumun gerçekleri öğrenmesinde ve sesini duyurmasında önemli rol oynadığını ifade etti.

Basının, bireyin haber alma hakkını sağlayan ve toplumdan gelen istekleri yansıtarak, kamuoyu oluşturulmasına aracılık yapan, düşünce ve ifade özgürlüğünün de en etkili araçlarından biri olduğunu söyleyen Buluş; “bu duygu ve düşüncelerle ilimizin gelişmesine, tanınmasına katkı sağlayan, sorunların çözümünde bizlerle birlikte yol alan tüm yazılı ve görsel alanda çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Hudut Gazetesi olarak bu anlamlı günde bizleri unutmayan AK Parti il teşkilatına ve Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Buluş’a teşekkür ederiz. 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.