AK Parti Hoşhaber Beldesi Adayı Osman Toka Oldu

Q

Günlerdir heyecanla beklenen başkan adaylıkları açıklamaları dün itibariyle sona erdi. Bilindiği üzere Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Iğdır Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Buluş olarak belirlenmişti. Geçtiğimiz günlerde Iğdır Karakoyunlu, Aralık ve Tuzluca ilçelerinin adayları da belli oldu. Son olarak merkeze bağlı belde belediye başkan adayları da dün sabah itibariyle açıklandı. Böylece AK Parti Iğdır İl Teşkilatı il genelindeki tüm belediyelerin başkan adaylarını açıklamış oldu.

OSMAN TOKA İLE YOLA DEVAM

            Açıklamada Hoşhaber Beldesi Belediye Başkan Adayı, mevcut başkan Osman Toka olarak belirlendi. İl teşkilatı tarafından yapılan açıklamada Hoşhaber Beldesi’nde 5 yıldır başkanlık görevini layıkıyla yerine getiren Osman Toka’nın adaylığının onaylandığı ve önümüzde seçim sürecinde de Osman Toka ile yola devam edileceği belirtildi.

“HİZMET ÇİZGİMİZDEN ÖDÜN VERMEYECEĞİZ”

            AK Parti Hoşhaber Beldesi Başkan Adayı Osman Toka yaptığı açıklamada şunları söyledi:            “2009’da geldiğimiz görevde kimseyi ötekileştirmeden, ayırt etmeden üzerimize düşen hizmet görevini layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. 5 yılda kanalizasyondan, asfalt çalışmalarına, parkelemeden çevre düzenlemelerine kadar birçok konuda adım attık. Her şeyden önemlisi beldemizin gençlerine yönelik il genelinde geniş bir iş istihdamı alanı yarattık. Bugün partim tarafından tekrar bu göreve layık görülmek beni onurlandırmıştır. Önümüzdeki seçimi de Allah’ın izniyle kazandıktan sonra hizmetlerimize kaldığımız yerden son sürat devam edeceğiz. Bu vesile ile önümüzdeki seçim sürecinin barış, kardeşlik ve huzur içinde geçmesi tek temennimdir.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.