AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Buluş Vatandaş İle Yüz Yüze Görüşüyor

t5

Ak Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Buluş ev ziyaretleriyle ön plana çıkıyor. Yanına iki partiliyi alarak ev ev dolaşan Buluş, vatandaşları tek tek dinliyor. Zaman zaman kendisine eşi de eşlik ediyor. Kendisinin bizzat ziyaret ettiği ailelerin yanı sıra mahalle sakinlerinden gelen davetlere de icabet eden Başkan Adayı Buluş, vatandaşın bir ayna olduğunu ve yüz yüze görüşmenin çok önemli olduğunu belirtti.

Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek onların istek ve önerilerini dinlediğini belirten Belediye Başkan Adayı Av. Buluş; “vatandaşımızla bir araya gelmeye ve fikir alış verişinde bulunmaya oldukça özen gösteriyoruz. Bu anlamda vatandaşımızı dinliyor ve sorunlara çözüm için görüş alışverişinde bulunuyoruz. Ziyaret vesilesiyle vatandaşlarımızın halini hatırını sorup mahalleyle ilgili bilgiler alıyoruz. Sohbetler sayesinde mahalle, cadde veya sokak sakinlerinin yaşadıkları yerlerle ilgili dertlerini, şikâyetlerini dinliyor sorunları not etme imkânına sahip oluyoruz. Bu ziyaretlerle amacımız öncelikle şehrin hizmetten mahrum kalmış mahallelerindeki sorunları tespit etmek ve bir veri bankası oluşturarak bunları raporlamak. İnşallah yerel seçimlerde halkımızın olurunu aldıktan sonra bu verileri değerlendirip sorunlara neşteri vuracağız” dedi.

Seçim gününe kadar gitmedik mahalle, cadde, sokak, ev ve apartman bırakmamayı hedeflediklerini belirten AK Parti Iğdır Belediye Başkan Adayı Av. Buluş; “seçimde tek hedefimiz kazanmaktır. Bunun içinde teşkilat olarak çok iyi bir çalışma yapıyoruz. Ev ve işyeri ziyaretleri ile vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Onların sorunlarını dinliyor, görüşlerini alıyoruz. Bize evlerini değil yüreklerini açan halkımıza sıcak ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ev ziyaretleri çalışmasında vatandaşlarımızdan yoğun bir talep var. Belli bir takvim dahilinde hepsini ziyaret edeceğiz” dedi. 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.