AK Parti Aralık Seçim Bürosunun Açılışını Yaptı

12

Aralık İlçesi’nde seçim bürosunun açılışını yapan AK Parti Milletvekili Adayları Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran, Aralık halkıyla bir araya gelerek projelerinden bahsettiler.

            Aralık İlçesi’nde seçim bürosunun açılışını yapan AK Parti Milletvekili Adayları Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran partililer ve Aralıklı vatandaşlarla bir araya gelerek projelerinden bahsetti.

            Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan milletvekili adayları için kurbanlar kesildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Tutulmaz yaptığı açıklamada; “bugün burada büyük bir sevgi gösterisine mazhar olduk. Aralık halkının gösterdiği ilgiye teşekkür ederiz” diye konuştu.

            AK Parti Milletvekili Adayı Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran ise yaptıkları konuşmada şunları söylediler:

            “Bizler Iğdır’ı gerçek anlamda birleştirmek ve kalkındırmak için adayız. Bizler AK Parti iktidarının nimetlerini Iğdırlılar ile buluşturmak için adayız. Bizler şehrimizi daha yaşanılabilir bir memleket yapmak ve ekonomik, sosyal ve kültürel olarak kalkındırmak için adayız. Ankara’da sözde bir vekil olarak değil, gerçek anlamda vatandaşın ulaşabileceği, sorunlarını çözdürebileceği vekiller olmak için adayız. Bu sebeple Aralık halkının da vereceği destekle şehrimizi iktidarla tanıştıracağız.”

            Yapılan konuşmaların ardından milletvekili adayları bir süre daha vatandaşla sohbet etti.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.