AFAD-SEN’den Özel İdare Personellerine Plaket

2

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü 2009 yılında kurulmuş kurulurken İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği bünyesinde oluştu. Bu oluşum içinde başta İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş olmak üzere Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Nuri Turan, Mehmet Ali Bulut ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü Şener Yıldırım Bey’e gerek kurum ve kurum personellerine gerekse yeni oluşum döneminde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüklerinin iş kolu olan AFAD-SEN sendikasının kuruluşunda vermiş oldukları destek münasebetiyle, AFAD-SEN Iğdır İl Başkanı Mehmet Öztürk ve Basın Sözcüsü Turgay Çiftçi, Mustafa Gürel ve Yahya Duman İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Yöneticileri ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yöneticileri ile öğlen yemeğinde bir araya gelerek plâket takdiminde bulundular.

 Genel sekreterliğinin verdiği emeğin önemine değinen İl Başkanı Öztürk; “gerek sendika çalışmalarımızda (AFAD-SEN ) gerek kurum işlerinde ve gerek sorunlarımızda rahat bir şekilde dile getirmede ve tanıtımında önemli destek gördük ve sendikamıza yapmış olduğu katkılarından dolayı şahsım ve sendika üyelerim adına bu plâketi kabul etmenizi rica ediyoruz. Ayrıca İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bülent Zeğem ve Şube Müdürleri Burhan Çöllü, Miktat Ünal ve Oruç Aras Bey’e de bu günde beni yalnız bırakmadıklarından dolayı kendilerine teşekkürler ederim” diye konuştu.

Genel Sekreter Ferhat Akkuş ise; “bu yemekte bir araya gelerek bizlere plâket verme nezaketinde bulunduğunuzdan dolayı şahsınız nezdinde tüm AFAD-SEN çalışanlarına AFAD-SEN üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.