AFAD-SEN’den Gazetemize Anlamlı Ziyaret

11

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle, AFAD-SEN Iğdır İl Başkanı Sayın Mehmet Öztürk, Personel Şefi ve Basın Sözcüsü Sayın Turgay Çiftçi, Sayın Mustafa Gürel ve Sayın Yahya Duman gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka’ya plâket takdiminde bulundular.

Ziyaretinde yazılı ve görsel basının verdiği emeğin önemine değinen İl Başkanı Öztürk; “basınımızın güzide temsilcileri gerek ülkemizin ve gerek ilimizin sorunlarını dile getirmede ve tanıtımında önemli bir rol oynamaktadırlar. Ayrıca basın; halk ile STK’lar, sendikalar ve diğer kamu kurum ve kuruluşları arasında önemli bir köprü görevi görmektedirler. AFAD-SEN olarak bu anlamlı günde sizlere, vermiş olduğunuz basın hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sendikalarımızca yapılan çalışmalarımızda siz değerli basın ve yayın organlarımızın sendikamıza yapmış olduğu katkılarından dolayı şahsım ve sendika üyelerim adına bu plâketi kabul etmenizi rica ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemiz imtiyaz sahibi Mehmet Toka ise; “bu anlamlı ziyaretinizden dolayı şahsınız nezdinde tüm AFAD-SEN çalışanlarına teşekkür ediyorum. Böyle bir anlamlı günde bizleri ziyaret etmeniz bizim için büyük onurdur. Bugüne kadar objektif bir biçimde sürdürmeye çalıştığımız bu kamu hizmetini bundan sonra da elimizden geldiğince layıkıyla sürdürmeye gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Hudut Gazetesi olarak değerli ziyaretlerinden dolayı AFAD-SEN üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

 Mehmet Ocak 10, 2015 Cevapla
0 0

Gazete çalışanlarına teşekkür