76 Iğdır Spor Bayan Futbol Takımına AKP’li Kadın Yöneticilerden Moral Ziyareti

0l

Iğdır Ak Partili kadın yöneticiler 76 Iğdır Spor kadın futbol takımına sürpriz bir ziyaret yaptılar. 76 Iğdır Spor bayan futbol takımı  3 ligde 2 sırada başarılı bir şekilde Iğdır’ı temsil etmekte. Futbolcuların antrenman yaptığı şehir stadında ziyaret eden Ak Partili kadın yöenticiler gençlere moral  depolayarak destek sözü verdiler.

Kulüp başkanı Rıfat Özen’in karşıladığı heyette, Iğdır Ak Parti Kadınlardan sorumlu İl Yöneticisi Baran Turan, Halkla İlişkilerden Sorumlu İl  Yöneticisi Gülten Atlas, Sosyal İşlerden Sorumlu İl Yöneticisi Dilek Işık ile İl Kadın Kolları Başkanı Dr. Yasemin Öner yer aldılar.

Muş’lu Bir  futbolcunun yurt sorununu iletmesi üzerine ilgililere ileterek sorunu çözmeye çalışacaklarını belireten il kadın kolları başkanı Dr. Yasemin Öner, “Bu azmi, bu iradeyi ortaya koyan kızlarımıza tüm Iğdırlıları destek olmaya çağırıyorum” dedi.

Hafta sonu Muş deplasmanına gidecek olan temsilcilerimize moral ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten İl Yöneticisi Baran Turan, “Kızlarımızı bu medeni cesaretlerinden dolayı kutluyorum. Bundan sonra maçlarına geleceğiz. Hatta deplasman maçlarında da yanlarında olacağız. 3 ligde mücadele eden Iğdır’ın tek kadın futbol takımına başta idarecilerimiz olmak üzere tüm Iğdırlılar maddi manevi destek olmalılar.” Dedi.

76 Iğdır Spor Kulüp başkanı Rıfat Özen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bizler Iğdır’ı temsil ediyoruz. Tüm Iğdır’ın takımıyız. yeni transferlerimiz için ekonomik sıkıntılarımız var. Bu anlamda sponsorluklara ve desteğe ihtiyacımız var. Iğdır’ın kendi takımından maddi ve manevi desteğini esirgememesini bekliyoruz” dedi.

Örnek bir kadın dayanışmasının yaşandığı ziyaret sohbetten sonra futbolculara verilen güller ve  baklava ikramı ile son buldu. 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.