76 Iğdır Bayan Futbol Takımı 3 Puanı Aldı

saziyebaskan  

igdirin-amazonlari-van-buyuksehir-belediye-sporu-3-0-yendiler9bbe8de7772f1131b689

            Bayanlar 3. Lig 8. Grup’ta mücadele eden 76 Iğdır Spor, evinde konuk ettiği Van Büyükşehir Belediye Spor’u 3-0 mağlup etti.

            Oynanan karşılaşmada Iğdır Temsilcisi 76 Iğdır Spor Bayan Futbol Takımı’nın Van Büyükşehir Belediye Spor Bayan Futbol Takımı’nı 3-0 yenmesi ilde büyük coşkuyla karşılandı. Galibiyet alan Iğdır Bayan Futbol Takımı’nın futbolcuları, kulüp başkanı ve vatandaşlar 3-0 kazanılan maçın ardından sevinçlerini halay, çiftetelli ve roman havaları oynayarak gösterdiler.

            Kıt imkanlarla zor şartlarda ligde mücadele ettiklerini belirten 76 Iğdır Spor Kulüp Başkanı Rıfat Özen; “Iğdırlı idareciler, seçilmişler, iş adamları ve Iğdırlıların takıma maddi manevi desteklerini bekliyoruz. Takıma sahip çıkmaları halinde çok daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz” dedi.

            Maçı Iğdır Belediyesi Eş Başkanı Av. Şaziye Önder ile Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Yücebaş da izlediler. Iğdır Belediyesi Eş Başkanı Av. Şaziye Önder, maçtan sonra jest yaparak konuk rakip takım Van Belediye Spor’u yemeğe götürdü.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

 mcyaren Mayıs 27, 2017 Cevapla
1 0

76 igdir spor telefon numarasini verebilirmisiniz