6 Yaşındaki Enes 4 Gündür Kayıp

11714389_10204780260126125_1856103988_n

Tuzluca ilçesine bağlı, Güllüce Köyü’nde oturan Metin-Bahar Tosun çiftinin 6 yaşındaki oğulları Enes 4 gündür kayıp.

Güllüce Köyü’nde evlerinin önünde her zaman ki gibi top oynayan 6 yaşındaki Enes Tosun, aniden ortalıklardan kayboldu.

Edinilen bilgiye göre, eve dönmeyen Enes’i her yerde arayan fakat bulamayan ailesi jandarmaya haber vererek oğlunun bulunmasını istedi. Metin-Bahar Tosun çifti, çocuklarının kaçırılmış olabileceğini belirterek bu yönde araştırma yapılmasını istedi. Anne Bahar gözyaşları dökerek oğlunun bulunmasını istedi.

Kendisinden haber alamayan ailesi insanlık namına görenlerin haber vermesini isterken, gelen duyumlarda kırmızı bir lüks araç içinde kaçırıldığı yönündeydi.

Tuzluca ilçesine 23 kilometre uzaklıktaki Güllüce Köyü’nde yaşayan Metin-Bahar Tosun çiftinin 2 çocuğundan büyüğü olan Enes Tosun, geçtiğimiz 29 Haziran günü oyun oynamak için evden çıktı. Köyde bakkal dükkânı işleten babası Metin Tosun (33), ilkokul ikinci sınıf öğrencisi Enes’in uzun süre eve gelmemesi üzerine endişelendi. Oğlunu köyde aramaya başlayan Metin Tosun, bir arkadaşından Enes’in 33 plâkalı kırmızı bir otomobile bindiğini öğrendi. Baba Tosun, bunun üzerine jandarma ve AFAD ekiplerine haber vererek yardım istedi. Köyde 4 günden beri arama yapan jandarma, Enes Tosun’un izine rastlayamadı. Jandarma, Enes’in kırmızı otomobille kaçırılma ihtimali üzerinde durarak geniş çaplı soruşturma başlattı. AFAD ekipleri de arama köpekleriyle birlikte Enes’i bulma çalışmalarını sürdürüyor.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.