3. Lige Yukselen 76 Iğdır Spor Bayan Futbol Takımına Destek

LK

3. Lig’e yükselen 76 Iğdır spor bayan futbol takımına  Iğdır Valisi, Davut Haner ,Emniyet Müdürü Yüksel Babal, 5.Hudut Alay komutanı Ali Kalyoncu,J.Alay komutanı Mustafa Ulus,Özel

idare sekreteri Ferhat Akkuş, Ticaret ve Sanayi odası başkanı Kamil Arslan, Karakoyun Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, , Arlık Kaymakamı Tolga Kamil Ersöz ,Melekli Beldesi belediye başkanı Ali Varol  ve kamuda çalışan memurlardan destek geldi.

Semt sahasında yapılan 76 Iğdır Spor Bayan Futbol Takımı ve kamu çalışanları dostluk maçında futbol maçında kamu çalışanları  bayan futbol takımını 2-1 yendi.

3. Lig’e yükselen 76 ığdır bayan futbol takımını sporu tebrik eden Iğdır Valisi Davut Haner futbolun geniş kitleleri etkileyen yönüyle illerin tanıtımında diğer taraftan vatandaşlar

arasında taraftarlık, dayanışma, birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirmesinde çok özel rolleri olan bir alan olduğunu kaydederken özelikle bayan futbol takımımızı bu anlamda ilimizde dayanışma duygusunun artmasına katkı sağlayan kulübümüze başarılar dilerim.Biz bugün burada ve her zaman sizinle birlikte olacağız” dedi.

Ticaret ve Sanayi odası başkanı Kamil Arslan’da İlimizde ilk defa bir bayan futbol takımı kurulmuş ve 3. Lige çıkmıştır. Bundan dolayı sevinçliğiz.Maddi ve manevi olarak her türlü desteği vermek için dostluk maçı yaptık.Her zaman yanlarında olacağız”şeklinde konuştu.

Emniyet Müdürü Yüksel Babal,’da ,bayan futbol takımını kutluyorum. Iğdır emniyet müdürlüğü olarak yanlarındayız başarılar diliyoruz”dedi.

Bayan futbolcularda gördükleri ilgiden dolayı yetkililere teşekkür ederek hedefimiz şampiyon olmaktır”dediler.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.