2-10 Mayıs Trafik Haftası Etkinlikleri

8

Ülkemizde “Karayolu Trafik Güvenliği Haftası” 2-10 Mayıs tarihleri arasında Emniyet Teşkilatı, tüm kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ile halkımızın katılımlarıyla düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.

Bu kapsamında Karayolu Trafik Güvenliği Haftası münasebetiyle Iğdır Emniyet Müdürlüğünce;

Zübeyde Hanım Bulvarında 7 Mayıs 2015 günü saat:14:00’te Sayın Valimiz Davut HANER, Sayın Emniyet Müdürümüz Yüksel BABAL, Jandarma Alay Komutanı Mustafa ULUS ve Kamu Kurum Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımlarıyla Trafik Haftası Sergisi açılmıştır. Sergide İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı Trafik Kısım Amirliği, Karayolları 184. Şube Şefliği ve Karayolu Trafik Yol Güvenliği Derneğinin katılımıyla vatandaşlara yönelik eğitim verilerek, broşür ve çeşitli hediyelerin dağıtımı yapılmaktadır.

Ayrıca,  İl Emniyet Müdürlüğümüzce “Trafikte Görünür Ol, Güvende Ol” sloganıyla bisiklet ve motosiklet sürücülerinin trafikte geceleri daha iyi görülebilmesi için, Söğütlü kahveler civarında bisiklet ve motosiklet sürücülerine reflektörlü yelek ve yansıtıcı (kedi göz) dağıtımı yapılmıştır.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.