10 NİSAN POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Cumhuriyetimizin en köklü ve temel kurumlarından birisi olan Türk Polis Teşkilatımızın 175. Kuruluş yıldönümünü kutlamaktan büyük gurur ve mutluluk duymaktayım.

Kuruluşundan bu güne devletimizin bekası, milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşaması için, suç ve suçlulara karşı özveriyle sürdürdüğümüz mücadelemizi hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan, mesai mefhumu gözetmeden ifa etmekteyiz.

Görevimizi yerine getirirken öncelikle hukukun üstünlüğüne, çağdaş demokratik değerlere bağlı bir şekilde, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan, her türlü tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kutsal bir vazife bilen tüm çalışma arkadaşlarımla 24 saat görevimizin başındayız. Bu bağlamda Iğdır’ın güvenliğinin sağlanmasında bizlere yardımcı olan tüm halkımıza teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile 2015 yılında menfur bir terör saldırısında kaybettiğimiz 14 şehit arkadaşımız başta olmak üzere, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, huzur ve güvenliğine sahip çıkmak için görevlerini cansiperane yerine getirirken, canlarını hiçe sayarak feda eden kahraman şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve şükranla anıyor, halen hayatlarını idame ettiren gazilerimiz ve emekli meslektaşlarımız başta olmak üzere, görevleri başında bulunan teşkilat mensuplarımıza da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.