1. Kent Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

a3

Toplantıda; Vali Yardımcısı Şenol Kaya’nın konuşmalarına müteakip, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü tarafından görev alanlarıyla ilgili bilgi sunuldu.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kent Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısının ilki, Vali Yardımcımız Şenol Kaya Başkanlığında 19 Mart 2014 Çarşamba günü Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Söz konusu toplantıya Vali Yardımcımız Şenol Kaya, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcımız, konuşmalarında; ‘’ Yılda iki defa gerçekleştirilecek olan Kent Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısının ilkini yapmak üzere burada toplanmış bulunmaktayız. Bu toplantının amacı; vatandaşlarımızın, halkımızın ve kurumların güvenliğine ve güvenlik politikalarına katkı sağlamaktır.  Malumunuz ilimizde güvenlik konusunda Emniyet Müdürlüğü ile Jandarma Komutanlığı etkin bir görev yapmaktadır. Ancak, güvenlik konusunda mevcut eksiklikler varsa sizlerden gelen fikir ve görüşler memnuniyetle karşılanıp değerlendirmeğe alınacaktır’’dedi.

Vali Yardımcımız Şenol Kaya’nın konuşmalarına müteakip, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü tarafından görev alanlarıyla ilgili bilgi sunuldu. Ardından gündem maddeleri değerlendirildi. Toplantı, dilek ve temennilerin ardından son buldu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.