“Bana AB’yi Anlat” Projesinde Teşekkür Belgeleri Verildi

            Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğu tarafından “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” projesi kapsamında 2016 yılında “Bana AB’yi Anlat” bilgi, resim, kısa öykü, slogan yarışmasında il geneli dereceye giren öğrencilere ve danışman öğretmenlerine teşekkür belgelerini düzenlenen törenle verdi.

            İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen ödül törenine, İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu, Şube Müdürü Cabbar Turan ve ödül almaya hak kazanan öğrenciler ile danışman öğretmenleri katıldı.

            Şehit Er Erkan Akdeniz Ortaokulu’ndan slogan kategorisinde birinci olan Ayşe Özdemir adına danışman öğretmeni Erşan Çakmak, Tacirli Ortaokulu’ndan resim kategorisinden il ve Türkiye birincisi olan Salime Çiçek adına danışman öğretmeni İbrahim Gündem, Haydar Aliyev Fen Lisesi’nden kısa öykü kategorisinden Zeynep Sevim Çetinkaya ve danışman öğretmeni Zafer Doğan Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu’dan teşekkür belgelerini aldılar.

            Dereceye giren öğrencilere ve danışman öğretmenlere bakanlıktan gelen teşekkür belgelerinin verildiği törende konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürüz Mesut Murat Aydoğdu; “öğrencilerimizin başarıları çok sevindirici, öğrencilerimizi ve danışmanlık yapan öğretmenlerimizi canı gönülden kutluyorum. Bizim için bu başarının anlamı çok büyük, hepimizi motive etti. Ben çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum” dedi.

            Tören, öğrencilerin ve öğretmenlerin İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu, Şube Müdürü Cabbar Turan ile hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.