Asfalt Çalışması İki Koldan Hızlı Bir Şekilde Devam Ediyor

 

Iğdır Belediyesi asfaltlama ve Kilit Parke çalışmalarının Topçular Mahallesinde devam ederken ikinci bir ekipte oluşturularak Atatürk Mahallesi Pulur yolunda asfalt dökülmeye başlandı.

            Iğdır Belediyesi Topçular Mahallesi ile Atatürk Mahallesinde iki ekip tarafından asfalt dökülmeye başlandı diyen Iğdır Belediye Başkanı Murat YİKİT:” göreve geldiklerinde “Iğdır’da asfaltı olmayan hiçbir Mahalle kalmayacak ”diyerek yola çıktık ve bu kapsamda şehrin altyapısı biten bütün yollarını asfaltlayacaklarını” söyledi.

            Başkan Yikit ” Çalışmaların son hızla devam etmektedir. Halkımıza layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. Iğdır Belediye Başkanlığının aralıksız devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra şehir genelinde kilitli parke, bordür yapım çalışmaları da devam ediyor. Iğdır Belediye Başkanlığı Mahallelerde yaptığı asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyor.”dedi.

            Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar olduğunu vurgulayan Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit:” yapılan çalışmaların Iğdır’ı daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandıracağız. Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapmaktayız. Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız. Amacımız 2017 yılı içerisinde özellikle ara sokaklarda tahribata uğrayan yolların tamamına yakınını asfalt ve parke ile buluşturmak. Asfalt çalışmamız ile birlikte eş zamanlı olarak farklı noktalarda parke döşeme çalışmalarımızda devam etmektedir. 2017 yılı için 70bin ton asfalt yaklaşık 30 km yol, 190 bin mt2 parke yaklaşık 20 km yol yapmayı planlıyoruz. Şu an itibari ile Topçular ve Atatürk mahallesinin asfalt çalışması bitirdikten daha sonra Bağlar Mahallesine geçeceğiz.”Dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.